Jest nam bardzo miło poinformować, że w naszym sklepie jest możliwość zakupu wybranych produktów na raty. To pierwszy taki projekt w Polsce! 

Zakup jest wyjątkowo prosty w obsłudze, bez uciążliwych formalności. Zobacz poniżej jak to działa i zostań użytkownikiem pompy praktycznie od zaraz!

Jak kupi na raty...

 

 Krok 1 Wybierz towar i złóż wniosek

W opisie wybranego produktu kliknij na odnośnik przenoszący do formularza kredytowego . Zapoznaj się z procedurą udzielenia kredytu konsumenckiego, a następnie złóż wniosek o kredyt ratalny. To bardzo proste i intuicyjne, wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi na naszej stronie informacjami.

Pamiętaj, że:

w każdym momencie trwania umowy kredytowej możesz spłacić pozostałe raty jednorazowym przelewem, bez dodatkowych opłat i komplikacji, możesz zadeklarować dowolną wysokość wpłaty własnej przy składaniu wniosku, możesz wpłacać dowolną wysokość raty, co skróci czas trwania kredytu. Santander Consumer Bank w każdej chwili przeliczy kwotę pozostałą do spłaty.

 

 Krok 2 Czekaj na kontakt konsultanta

Po złożeniu wniosku o kredyt ratalny zadzwoni do Ciebie konsultant Santander Consumer Banku i poprosi o podanie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach.

 

 Krok 3 Podpisz umowę kredytu

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy, którym może być:

Przelew – Santander Consumer Bank udostępni Ci niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Twojego oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Santander Consumer Banku przelew na kwotę 1zł.

Kurier – Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście - podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.


Zapoznaj się z ważnymi dokumentami

 

 Krok 4 Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) i podpisanej (Kurier) umowy o kredyt i pozytywnej weryfikacji dokumentów, tego samego dnia wyślemy zakupiony produkt.