Etui do pomp

Możesz nosić pompę wygodnie, dyskretnie i blisko ciała, równocześnie mając zapewniony do niej łatwy dostęp, a to wszystko dzięki wybranym akcesoriom Medtronica czy Accu-Chek.

Etui na pompę insulinową to codzienne poczucie bezpieczeństwa, że pompa znajduje się w odpowiednim miejscu. Możesz nosić ją na ramieniu, w pasie a nawet przytwierdzić do stanika. Akcesoria do pomp insulinowych pozwolą Ci cieszyć się nieskrępowaną swobodą ruchów. Komfortowe używanie sprzętu leczniczego to podstawowy cel, który w znaczący sposób ułatwia funkcjonowanie. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór akcesoriów do pompy insulinowej, dzięki którym terapia będąca integralnym elementem codziennego życia stanie się wyjątkowo przyjazna:

  • akcesoria Medtronic i etui na pompy insulinowe Accu-Chek, pomagajace chronić ją podczas aktywności fizycznej,
  • różnorodne futerały i zaczepy, dzięki którym można dyskretnie ukryć lub odpowiednio wyeksponować pompę insulinową,
  • etui na pompę insulinową dla dzieci, pozwalające bezpiecznie nosić pompę w sposób jak najmniej uciążliwy dla dziecka i posiadające przyjazny dla dzieci kształt,
  • akcesoria do pompy insulinowej Medtronic, z serii „Podróże”, ułatwiające dobrą organizację i przygotowanie do wyjazdu poprzez zaopatrzenie się w cały potrzebny osprzęt.

Aktywne filtry