Potrzebujesz pomocy? 

 

Beata ma 20 lat doświadczenia
w handlu artykułami medycznymi

603 482 526

32 335 53 15

sklep@infusion.pl

Dlaczego warto u nas kupować?

 

21 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta z pompą
Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia i refundacji
Posiadamy wszystkie pompy i akcesoria dostępne na rynku
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Sklep przyjazny diabetykom z pompą insulinową

Wersje językowe

Transmiter Guardian™Connect

Dostępność: oczekiwanie na dostawę
Cena: 1 850,00 zł 1850.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Medtronic
Kod produktu: MMT-7821NE

Opis

Transmitery/Nadajniki są refundowane w ilości 1 sztuka raz na 8 miesięcy dla osób do ukończenia 26 roku życia z cukrzycą typu I leczonych przy pomocy pompy insulinowej, z nieświadomością hipoglikemii. Kliknij po więcej szczegółów.

Warunkiem sprzedaży refundacyjnej transmitera jest posiadanie wystawionego na transmiter (nadajnik) Zlecenia A poświadczonego przez NFZ. 

 

Guardian Connect – inteligentny i prosty sposób kontrolowania poziomów glikemii 

Z Guardian™ Connect możesz obserwować i śledzić wyniki pomiaru sensora oraz dodatkowo zapisywać aktywności, używając do tego celu iPhona lub iPod Touch. Jedno spojrzenie na ekran urządzenia pozwoli Ci uzyskać informacje o aktualnym poziomie glukozy mierzonej przez sensor oraz tempie i kierunku zmian. To jeszcze nie wszystko. W prosty sposób możesz zaprogramować alarmy w postaci powiadomień o zbyt niskim lub wysokim poziome glukozy, dzięki czemu uwolnisz się od ciągłego myślenia o tym, czy grozi ci hipo- lub hiperglikemia.

 

Guardian™ Connect to inteligentny system wyposażony w technologię zdolną przewidzieć w jakim czasie Twoja glikemia może zbliżyć się do wartości krytycznej. To jedyny dostępny system CGM, który o każdej porze dnia i nocy, z wyprzedzeniem od 10 do 60 minut, ostrzeże Cię przed zbliżającym się zagrożeniem, uruchamiając alarm na Twoim smartfonie.

 

Co jeszcze? Możesz także dzielić się informacjami i przekazywać dane dotyczące poziomu swojej glukozy przyjaciołom i rodzinie. Mogą oni otrzymywać  powiadomienia SMS-em, jeśli Twoje stężenie glukozy zacznie spadać poniżej ustalonego poziomu. Dzięki Guardian™ Connect możesz czuć się bezpiecznie i ze spokojem cieszyć się każdą chwilą.

 

INTELIGENTNY SYSTEM PREDYKCYJNY, POZWOLI CI SKUPIĆ SIĘ NA SWOIM ŻYCIU CODZIENNYM A NIE NA WARTOŚCIACH GLIKEMII

  1. Alarmy predykcyjne o przewidywanym spadku lub wzroście glikemii otrzymasz z ustalonym przez Siebie wyprzedzeniem, na 10 lub aż do 60 minut przed przewidywaną hiper lub hipoglikemią.
  2. Dyskretne sprawdzanie poziomu glukozy, wystarczy jedno spojrzenie na iPhone. Co 5 minut wyniki pomiarów są automatycznie wysyłane na Twój telefon.
  3. Wgląd w pełny obraz zmian poziomu glukozy umożliwia dostęp do informacji, jak codzienne czynności wpływają na jej poziom.
  4. Możliwość zapisywania informacji o wykonanej aktywności fizycznej, ilości spożytych węglowodanów oraz dawce podanej insuliny.
  5. Rodzina lub znajomi mogą w czasie rzeczywistym, sprawdzać i śledzić zmiany Twojego poziomu glukozy. Możesz zdecydować, czy mają otrzymywać powiadomienia SMS-em w przypadku wystąpienia hipoglikemii.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta:

https://guardianconnect.pompy-medtronic.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl