UWAGA: nie trzeba wysyłać do nas dokumentów refundacyjnych wystawionych elektronicznie, wystarczy w uwagach do zamówienia podać swój PESEL i Unikalny Numer Identyfikacyjny zlecenia np.: 1-20-000773040-3.

Jedynie zlecenia wystawione na starych drukach należy niezwłocznie przesłać  na nasz adres: Młyńska 8, 44-100 Gliwice

 

Transmitery/Nadajniki są refundowane w ilości 1 sztuka raz na 8 miesięcy dla osób do ukończenia 26 roku życia z cukrzycą typu I leczonych przy pomocy pompy insulinowej, z nieświadomością hipoglikemii. Kliknij po więcej szczegółów.

Warunkiem sprzedaży refundacyjnej transmitera jest posiadanie wystawionego na transmiter (nadajnik) Zlecenia A poświadczonego przez NFZ. 

 

Transmiter MiniLink™ jest częścią Systemu Paradigm® 722 lub Veo, która przesyła dane z sensora do pompy insulinowej.

 

Tak mały a sprawia tak wielką różnicę w komforcie życia.

Transmiter MiniLink™ posiada wyjątkowe zalety:

Wygodny:

  • Malutki
  • Bardzo lekki
  • Ma ergonomiczny kształt, by nie krępować Twoich ruchów - nie szczypie, nie ciągnie ani nie kłuje 
  • Mała powierzchnia do przyklejania - mniej więcej wielkości znaczka pocztowego

Dyskretny:

Transmiter MiniLink™ ma wyjątkowo gładką powierzchnię i jest bardzo cienki. Praktycznie płasko przylega do skóry nie tworząc znacznego zgrubienia. Jest bezprzewodowy – działa w zasadzie w każdym miejscu na ciele, pod każdym rodzajem ubrania.

Wodoodporny:

Możesz nosić sensor i transmiter podczas kąpieli, pod prysznicem czy podczas pływania. Całkowicie wodoodporny, może być zanurzony do głębokości 2,4 m na czas do 30 minut.

Długowieczny:

W celu długotrwałego użytkowania oraz dla większej wygody, transmiter MiniLink™ można ładować. Szybkie 20-minutowe ładowanie zapewnia nieprzerwane działanie nawet przez 3 dni. Pełne ładowanie zapewnia nieprzerwane korzystanie z transmitera nawet do 14 dni.

 

Jak dobrać odpowiedni osprzęt do urządzeń Medtronic? Kliknij

 

Medtronic
MMT-7703WW
2020-10-27