Potrzebujesz pomocy? 

 

Ponad 20 lat realizujemy
wysyłkowo zlecenia NFZ

  603 482 526  

  603 482 528

  32 335 53 15

          sklep@infusion.pl

Dlaczego warto u nas kupować?

 

21 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta z pompą
Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia i refundacji
Posiadamy wszystkie pompy i akcesoria dostępne na rynku
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Sklep przyjazny diabetykom z pompą insulinową

Wersje językowe
Pompy na raty

 

Jest nam bardzo miło poinformować, że w naszym sklepie jest możliwość zakupu pompy insulinowej na raty. To pierwszy taki projekt w Polsce!

 

do 48 rat 0% odsetek 0% prowizji 0% wpłaty własnej

 

Ten bardzo korzystny zakup jest wyjątkowo prosty w obsłudze, bez uciążliwych formalności. Zobacz poniżej jak to działa i zostań użytkownikiem pompy praktycznie od zaraz!

 

Krok 1 Wybierz towar i złóż wniosek

W opisie wybranej pompy insulinowej kliknij na odnośnik przenoszący do formularza kredytowego . Zapoznaj się z procedurą udzielenia kredytu konsumenckiego, a następnie złóż wniosek o kredyt ratalny. To bardzo proste i intuicyjne, wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi na naszej stronie informacjami.

 

Krok 2 Stała wysokość raty, 0% prowizji, 0% wpłaty własnej

Okres kredytowania to maksymalnie 4 lata (czas gwarancji na pompę) i stałe raty 0% - nie ponosisz żadnej opłaty z tytułu rozłożenia płatności na raty! Wysokość raty to cena pompy podzielona przez liczbę rat - bez wpłaty własnej, bez obciążeń kredytowych! Wystarczy, że wypełnisz formularz e-wniosku i prześlesz go do Santander Consumer Banku drogą elektroniczną.

Pamiętaj, że:

  • w każdym momencie trwania umowy kredytowej możesz spłacić pozostałe raty jednorazowym przelewem, bez dodatkowych opłat i komplikacji,
  • możesz zadeklarować dowolną wysokość wpłaty własnej przy składaniu wniosku,
  • możesz wpłacać dowolną wysokość raty, co skróci czas trwania kredytu. Santander Consumer Bank w każdej chwili przeliczy kwotę pozostałą do spłaty.

 

Krok 3 Czekaj na kontakt konsultanta

Po złożeniu wniosku o kredyt ratalny zadzwoni do Ciebie konsultant Santander Consumer Banku i poprosi o podanie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty.
Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach.

 

Krok 4 Podpisz umowę kredytu

W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy, którym może być:

  • Przelew – Santander Consumer Bank udostępni Ci niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Twojego oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Santander Consumer Banku przelew na kwotę 1zł.
  • Kurier – Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście - podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami

 

Krok 5 Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) i podpisanej (Kurier) umowy o kredyt i pozytywnej weryfikacji dokumentów, tego samego dnia wyślemy pompę insulinową.

Witamy w gronie użytkowników pompy insulinowej!

 

Kliknij, aby kupić pompę insulinową na raty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl